Hrvatsko-austrijski gospodarski forum: Suradnja na području željezničke infrastrukture

Objavljeno: 03. 09. 2018. , Ažurirano: 11. 09. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Advantage Austria Zagreb organizira Hrvatsko-austrijski gospodarski forum Suradnja na području željezničke infrastrukture i logistike, koji će se održati u utorak 11. rujna u Hrvatskoj gospodarskoj komori u povodu službenog posjeta predsjednika Republike Austrije Alexandera Van der Bellena Republici Hrvatskoj.

Forum, u okviru kojeg će se gospodarstvenicima obratiti predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović te predsjednik Republike Austrije Alexander Van der Bellen, bit će prilika za povezivanje gospodarstvenika, uspostavu poslovne suradnje, s fokusom upravo na željezničku infrastrukturu i logistiku.

Uoči službenog otvorenja programa, 11. rujna, u 8.30 u HGK održat će se poslovni razgovori hrvatskih i austrijskih tvrtki.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na forumu i poslovnim razgovorima, molimo vas da popunite prijavni obrazac (u nastavku teksta) najkasnije do 6. rujna. U skladu s vašim interesom organizirat ćemo poslovne razgovore s potencijalnim austrijskim partnerima. U pratećim dokumentima nalaze se preliminarni program foruma te profili austrijskih tvrtki sudionica.

Kontakt-osoba za organizaciju događanja je Anita Stipić, stručna suradnica u Sektoru za međunarodne poslove i EU HGK (tel.: 01/ 4561-783, e-mail: astipic@hgk.hr).