Hrvatski gospodarstvenici na sajmu ZEPS 2016
Izvor: HGK

Hrvatski gospodarstvenici već četrnaestu godinu na sajmu ZEPS u Zenici

Objavljeno: 05. 10. 2016. , Ažurirano: 14. 10. 2016.

Na izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore ukupne površine 50 četvornih metara, svoje proizvode i usluge predstavlili su Plankos d. o. o. Zagreb, Pelmen d. o. o. Zagreb, Centar alata d. o. o. Osijek, Kaeser kompressoren d. o. o. Zagreb, Lipovica d. o. o. Popovača te RAM d. o. o. Rijeka.

Županijska komora Sisak četrnaestu godinu zaredom organizirala je i sufinancirala zajedničko izlaganje gospodarstvenika na 23. generalnomu bosanskohercegovačkom sajmu ZEPS u Zenici, nastavljajući time organizaciju nastupa hrvatskoga gospodarstva u Bosni i Hercegovini. Ove se godine ZEPS održavao od 4. do 8. listopada.

U okviru toga sajamskog događanja, posjetitelji su imali priliku sudjelovati i u 13. međunarodnom specijaliziranom sajmu metala ZEPS Intermetal 2016.

Na izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore ukupne površine 50 četvornih metara, svoje proizvode i usluge predstavili su Plankos d. o. o. Zagreb, Pelmen d. o. o. Zagreb, Centar alata d. o. o. Osijek, Kaeser kompressoren d. o. o. Zagreb, Lipovica d. o. o. Popovača te RAM d. o. o. Rijeka. Štand hrvatskih gospodarstvenika posjetili su Ivan Bandić, generalni konzul u Generalnom konzulatu RH u BiH, Tuzla, zatim Mario Antonić, pomoćnik ministra poduzetništva i obrta, Stanko Smrečnjak, opunomoćeni ministar Veleposlanstva RH u Sarajevu te Dragutin Ranogajec, predsjednik Hrvatske obrtničke komore.

"Jedna od promotivnih aktivnosti zagrebačke tvrtke Kaeser kompressoren d. o. o. jest i izlaganje na sajmovima, čime se u kraćem roku i uz manje troškove može doći do novih potencijalnih kupaca. Županijska komora Sisak nam, svojom uspješnom organizacijom izlaganja hrvatskih gospodarstvenika, olakšava predstavljanje na bosanskohercegovačkom tržištu, povezuje nas s novim partnerima te u mnogome pojednostavljuje ukupni proces", rekao je direktor tvrtke Kaeser kompresssoren d. o. o. Ljubo Vranković.

U okviru sajma, tvrtka Lipovica d. o. o. iz Popovače dobila je priznanje za najbolju kolekciju proizvoda.

ZEPS je središnje mjesto predstavljanja proizvodnih, uslužnih i izvoznih mogućnosti svih dijelova bosanskohercegovačkoga gospodarstva te najšire ponude robe i usluga. Ove se godine na 12.000 četvornih metara u paviljonima te na 6.000 četvornih metara na otvorenome predstavilo oko 500 izlagača iz 27 zemalja.

Više informacija o sajmu možete pronaći na www.zeps.com.