HGK – ŽK Rijeka organizira poslovno izaslanstvo na sajam BIT u Milanu

bit.fieramilano.it
Vrijeme održavanja: 10.02.2019. - 11.02.2019.   /   Rok prijave: 01.02.2019.

U skladu s Planom promocije hrvatskoga gospodarstva u zemlji i inozemstvu u 2019. godini, Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka organizira delegacijski posjet članica međunarodnom turističkom sajmu – BIT, 10 i 11. veljače u Milanu u Italiji.

Ovaj je sajam, kao jedan od najpoznatijih sajmova koji promiče turističke destinacije diljem svijeta prošle godine ugostio 1300 izlagača, a posjetilo ga je više od 46.000 posjetitelja iz 128 zemalja.

Izaslanstvo predstavlja deset tvrtki iz turističke djelatnosti s područja Primorsko-goranske županije, koje će imati priliku upoznati se s novim trendovima u turizmu. Tvrtke se mogu predstaviti putem sajamske matching platforme i ugovoriti B2B poslovne sastanke s potencijalnim partnerima.