Izvor: HGK

Hedonist – međunarodni festival vina i ostalog hedonističkog sadržaja u Opatiji

Objavljeno: 05. 10. 2017. , Ažurirano: 06. 10. 2017.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka pokrovitelj je manifestacije Hedonist, međunarodnog festivala vina i ostalog hedonističkog sadržaja, koji će se održati u Opatiji 28. i 29. listopada. Manifestacija je zamišljena kao cjelina satkana od tri segmenta: Hedonist&Wine, Hedonist&Sea i Hedonist&Elegance.

U Kristalnoj dvorani hotela Kvarner predviđena je izložba vinara te predavanje vrhunskih vinskih stručnjaka i sommeliera pod pokroviteljstvom Hrvatskog sommelier kluba. Ciljani izlagači, hrvatski i inozemni, dolaze iz enološko-gastronomskog sektora.

U restoranu Bevanda i brojnim drugim ugostiteljskim objektima u Opatiji odvijat će se cjelodnevne radionice i promocije gastronomskih delicija i njihova sljubljivanja s probranim vinima. Dodatni segment manifestacije nudi izložbu oldtimer vozila, luksuznih satova, degustaciju vina, poslijepodnevnu zabavu u restoranu Molo pod pokroviteljstvom Badela d. o. o. te turističke aranžmane u suradnji s agencijom Katarina Line d. o. o. Sve informacije o manifestaciji mogu se naći na http://hedonist.com.hr/