HBOR-ov Infodan u Županijskoj komori Karlovac

Vrijeme održavanja: 17.12.2018.   /   Rok prijave: 14.12.2018.

Županijska komora Karlovac, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira HBOR-ov Infodan u ponedjeljak, 17. prosinca, od 10 do 14 sati, u zgradi Komore, na adresi Ulica kralja Tomislava 19 b.

S poduzetnicima će razgovarati Vesna Bartolović Stančić, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Primorje i Gorski kotar.

Tom će prilikom poduzetnici dobiti informaciju o HBOR-ovim kreditima na temelju konkretnih potreba za unaprjeđenjem poslovanja ili pokretanjem nove poslovne aktivnosti te o ostalim proizvodima i uslugama koje nudi HBOR.

Zainteresirani za sudjelovanje na Infodanu mogu se prijaviti online prijavnicom ili na elektroničku adresu bskarjak@hgk.hr. Nakon prijave slijedi obavijest o terminu individualnog razgovora s poduzetnikom u trajanju od 30 minuta.

• mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr