Izvor: hannovermesse.de

Nastup na Međunarodnom sajmu industrijske automatizacije, energetike, podugovaranja i mikrotehnologije u Hannoveru

Objavljeno: 06. 04. 2017. , Ažurirano: 24. 04. 2017.

HGK sudjeluje u paviljonu elektroindustrije i u paviljonu metaloprerađivačke industrije, s po tri izlagača u svakom dijelu.

Hrvatska gospodarska komora organizira zajedničko izlaganje na sajmu industrijske automatizacije, podugovaranja i energetike u Hannoveru koji se održava od 24. do 28. travnja 2017. godine. Izlaganje se održava na izložbenom prostoru u hali 12 na štandu A31 i u hali 6 na štandu G45 (hala 12 orijentirana je na elektroindustriju, dok u hali 5 izlaže metaloprerađivačka industrija).

Detalji o izložbi dostupni su na internetskim stranicama sajma http://www.hannovermesse.de/home.

Na izložbi na zajedničkom izložbenom prostoru sudjeluju tri izlagača u području elektroindustrije (Dalekovod proizvodnja d. o. o., Elka d. o. o. i Mareton d. o. o.) te tri izlagača na području metaloprerađivačke industrije (Ferro-Preis d. o. o., MPD Tvornica pumpi d. o. o. i OMV Indoil d. o. o.).

Pozivamo sve posjetitelje sajma da prilikom obilaska svrate i na prostor Hrvatske gospodarske komore.