Vrijeme održavanja: 22.09.2018.

U Kikindi u Vojvodini 22. rujna održat će se 12. Sajam poduzetništva i Europski kutak.

Županijska komora Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na Sajmu poduzetništva u Kikindi na temelju reciprociteta, a Privredna komora Srbije - Regionalna privredna komora Sjevernobanatskog upravnog okruga predstavlja gospodarstvo Banata i Vojvodine na Međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.

U organizaciji Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavit će se deset izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Herbas Starogradački Marof, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Spider Grupa Pitomača, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.