Vrijeme održavanja: 22.09.2018.

U Kikindi, u Vojvodini, 22. rujna održan je 12. Sajam poduzetništva i Europski kutak na kojem se predstavilo više od 50 izlagača iz pet zemalja: Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Mađarske, Rumunjske i Srbije.
Sajam je otvorio član Gradskog vijeća zadužen za privredu, mala i srednja poduzeća Miodrag Bulajić.

IMG_7929.JPG

Nermina Ljubović, zamjenica glavnog tajnika Privredne komore Srbije iz Beograda, na svečanosti otvorenja sajma posebno je srdačno pozdravila predstavnike HGK – Županijske komore Virovitica i izlagače iz Virovitičko-podravske županije ističući izuzetno dobar primjer proširenja obostrane gospodarske suradnje.

IMG_7935.JPG

U organizaciji HGK - ŽK Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavilo se deset izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Herbas Starogradački Marof, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Spider Grupa Pitomača, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

ŽK Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na Sajmu poduzetništva na temelju reciprociteta, a Privredna komora Srbije - Regionalna privredna komora Sjevernobanatskog upravnog okruga predstavlja gospodarstvo Banata i Vojvodine na Međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.

20180922_093239.jpg

Sajam je posjetilo izaslanstvo s područja Virovitičko-podravske županije, koje je predvodio Milan Vanđura, direktor Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica.