Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na Sajmu poduzetništva u Kikindi

Objavljeno: 27. 09. 2016. , Ažurirano: 11. 10. 2016.

U organizaciji ŽK Virovitica predstavilo se jedanaest izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Medena Virovitica, Mustač-Commerce Virovitica, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

U Kikindi u Vojvodini od 6. do 9. listopada održavao se Sajam poduzetništva i EU kutak, promocija turističkih destinacija, u sklopu turističko-gospodarskoga događanja Dani ludaje.

U organizaciji Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavilo se jedanaest izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Medena Virovitica, Mustač-Commerce Virovitica, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

20161008_1026461234S.jpg

Na posebnom izložbenom prostoru Europskoga kutka predstavila se, u suradnji s Turističkom zajednicom Virovitičko-podravske županije i Turističkom zajednicom grada Virovitice, turistička ponuda Virovitičko-podravske županije i Park prirode Papuk.

Iz Virovitičko-podravske županije, sajam je, na poziv organizatora, posjetilo gospodarsko izaslanstvo Županijske komore Virovitica, koje je u Regionalnoj privrednoj komori Kikinda prisustvovalo tradicionalnom susretu predstavnika Komora iz BiH, Hrvatske, Mađarske, Rumunjske i Srbije. Tema je susreta bila reforma i još veća učinkovitost komorskog sustava.

20161008_1028021234S.jpg

Županijska komora Virovitica predstavila je gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na sajmu poduzetništva u Kikindi na temelju reciprociteta, a Regionalna privredna komora Kikinda predstavila je gospodarstvo Banata i Vojvodine s dvadeset i četiri izlagača na 21. međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2016, koji se u Virovitici održavao od 26. do 28 veljače.