Gospodarstvenici Virovitičko-podravske županije na 20. Proljetnom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu
Objavljeno: 29. 03. 2017.
Od 31. ožujka do 2. travnja u Gudovcu se održava 20. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam.
Na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, u organizaciji HGK – Županijske komore Bjelovar, a posredstvom Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije svoje proizvode predstavit će tri izlagača: Dubra d. o. o. Suhopolje, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje i OPG Petar Rakošević Virovitica.
Njihovim sudjelovanjem HGK – Županijska komora Virovitica nastoji dati poticaj osnaženju međusobnih gospodarskih odnosa tvrtki Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije.