Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvenici s područja Virovitičko-podravske županije na međunarodnom sajmu poduzetništva i obrta Grapos-expo u Gračanici

Objavljeno: 19. 04. 2018. , Ažurirano: 30. 04. 2018.

Od 24. do 28. travnja u Gračanici, u BiH, održat će se međunarodni sajam poduzetništva i obrta Grapos-expo.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije svoje će proizvode predstaviti trinaest izlagača: Apis Cabuna, Brana Virovitica, Dam Lozan, Marinada Slatina, Medena Virovitica, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, OPG Petar Rakošević Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Podrum Vineda Vukosavljevica, PP Orahovica Zdenci, Spider grupa Pitomača i Viro Tvornica šećera.

Dugogodišnja suradnja Kantonalne privredne komore Tuzla i Županijske komore Virovitica rezultirala je time da uzajamno sudjeluju na sajmovima, Kantonalna privredna komora Tuzla predstavlja gospodarstvo Tuzlanskog kantona na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici, a gospodarstvo Virovitičko-podravske županije predstavlja se na jednom od sajmova u Tuzlanskom kantonu, ove godine na sajmu Grapos-expo u Gračanici.