Gospodarstvenici iz Virovitičko-podravske županije na međunarodnom sajmu Grapos-expo u Gračanici

Objavljeno: 12. 04. 2017. , Ažurirano: 24. 04. 2017.

Od 18. do 22. travnja u Gračanici, BiH, održat će se međunarodni sajam poduzetništva i obrta Grapos-expo.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije svoje će proizvode predstaviti sedam izlagača: Apis Cabuna, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Medena Virovitica, Meta-plast Pitomača i Mustač-commerce Tvornica octa Virovitica.

Dugogodišnja suradnja Kantonalne privredne komore Tuzla i Županijske komore Virovitica rezultirala je time da, na bazi reciprociteta, Kantonalna privredna komora Tuzla predstavlja gospodarstvo Tuzlanskoga kantona na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici, a gospodarstvo Virovitičko-podravske županije predstavlja se na jednom od sajmova u Tuzlanskom kantonu, ove godine na sajmu Grapos-expo u Gračanici.