Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Virovitičko-podravske tvrtke izlagale na međunarodnom sajmu poduzetništva i obrta Grapos Expo u Gračanici, BiH

Objavljeno: 19. 04. 2018. , Ažurirano: 02. 05. 2018.

Od 24. do 28. travnja u Gračanici, BiH, održan je međunarodni sajam poduzetništva i obrta Grapos Expo.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica s područja Virovitičko-podravske županije svoje je proizvode predstavilo trinaest izlagača: Apis Cabuna – med za ugostiteljstvo, Brana Virovitica – proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata, Dam Lozan – ljekovito bilje: kamilica, Marinada Slatina – konzervirano voće i povrće, Medena Virovitica – med i pčelinji proizvodi, Mustač Commerce, Tvornica octa Virovitica – prirodni alkoholni ocat, prirodni vinski ocat i prirodni jabučni ocat, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje – bučino ulje, koštice golice, hladno prešana ulja, suncokret, orah, marelica, OPG Petar Rakošević Virovitica – matični sok od aronije, čaj od aronije, svježa aronija, sirup od aronije, Pčelarstvo Balint Virovitica – med i pčelinji proizvodi, Podrum Vineda Vukosavljevica – vina: Graševina, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, PP Orahovica Zdenci – vina: Graševina vrhunska, Frankovka vrhunska, Silvanac Jezerac vrhunski, Silvanac vrhunski, Graševina kvalitetna, Frankovka kvalitetna, Spider grupa Pitomača – Gardenolo proizvodi – organski čajevi i Viro Tvornica šećera – šećer.

Na sajmu su predstavnici HGK – Županijske komore Virovitica potvrdili sudjelovanje gospodarskih/privrednih komora iz Bihaća, Doboja, Tuzle i njihovih sajmova na manifestaciji Global Exhibitions Day 6. lipnja u Virovitici.