Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvenici Virovitičko-podravske županije izlažu na 16. međunarodnom sajmu turizma i ekologije List u Lukavcu, u BiH

Objavljeno: 30. 04. 2018. , Ažurirano: 07. 05. 2018.

Međunarodni sajam turizma i ekologije List održat će se od 3. do 5. svibnja u Lukavcu, u BiH.

Na tom sajmu HGK – Županijska komora Virovitica predstavlja turističku ponudu Virovitičko-podravske županije i specifične županijske proizvode. Izlaganje je za virovitičko-podravske tvrtke besplatno, kao što je to bilo i za tvrtke iz Tuzlanskog kantona u organizaciji Kantonalne privredne komore Tuzle na 23. Viroexpou 2018. u Virovitici.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica s područja Virovitičko-podravske županije svoje će proizvode predstaviti osamnaest izlagača: Apis Cabuna, Brana Virovitica, Dam Lozan, Hotel Kurija Janković Lukač, Javna ustanova Park prirode Papuk Voćin, Marinada Slatina, Medena Virovitica, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, OPG Petar Rakošević Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Podrum Vineda Vukosavljevica, PP Orahovica Zdenci, Pustara Višnjica Višnjica, Spider grupa Pitomača, Turistička zajednica grada Virovitice, Turistička zajednica Virovitičko-podravske županije i Viro Tvornica šećera.