Izvor: HGK

Goran Ražnjević, predsjednik Uprave tvrtke Ilirija d.d., Biograd na moru

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Informacije i znanje

Hrvatska gospodarska komora na razini Republike Hrvatske, a tako i na razini županija, redovito nas  informira o općim gospodarskim kretanjima, na razini države i regije; izrađuje i dostavlja stručne izvještaje, analize i pokazatelje, što u svakom slučaju omogućuje stručan uvid u stanje hrvatskog gospodarstva.

HGK, kroz javnu objavu dobrih i uspješnih gospodarskih sustava i subjekata promiče dobre i društveno odgovorne pokazatelje. Posebice na regionalnoj razini, HGK često organizira razna strukovna okupljanja na kojima prezentira najbolja i tehnološki suvremena gospodarska rješenja iz drugih poslovnih i uspješnih sustava.

U našem slučaju konkretnu aktivnost HGK - Županijske komore Zadar osjećamo u podršci stvaranja i razvijanja nautičke djelatnosti kroz sve jasnije i značajnije artikuliranje i promociju nautičkog sajma u Biogradu na Moru (Biograd Boat Show) u organizaciji Ilirije d.d.