Izvor: Shutterstock

Goran Ratkajec, predsjednik Aerokluba Cumulus - Opatija, Opatija

Objavljeno: 19. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Hrvatska gospodarska komora, konkretnije HGK-Županijska komora Rijeka, pomogla nam je utoliko što je prepoznala projektFLY Croatia čiji je suinicijator i pokretač Aeroklub Cumulus Opatija, čiji sam predsjednik. Inicijativom predsjednika ŽK Rijeka Vidoja Vujića, organiziran je sastanak na županijskoj razini  te naš projekt predstavljen relevantnim osobama u Primorsko-goranskoj županiji vezanim za turizam i prometnu infrastrukturu, na koju se naslanja projekt FLY Croatia. Nadalje, HGK je omogućio  predstavljanje projekta poduzetnicima s područja otoka Krka pri čemu je kao gost bio pozvan i predstojnik DUUDI-ja (Mladen Pejnović) koji je također iskazao podršku projektu.

Sve u svemu, zadovoljni smo  podrškom koju je iskazao HGK te smo uvjereni kako će 2015. godina biti ključna za razvoj ovog projekta u kojem će Komora imati značajnu ulogu.