Godišnja sjednica Zajednice nakladnika i knjižara, 9. rujna

Objavljeno: 03. 09. 2021. , Ažurirano: 06. 09. 2021.

Pozivamo članove Zajednice nakladnika i knjižara na godišnju sjednicu Zajednice, koja će se održati u četvrtak, 9. rujna, od 10 do 14 sati, u hotelu Sheraton, na adresi Ul. kneza Borne 2.

Ulaz će biti dopušten samo uz Covid potvrdu o cijepljenju ili negativan antigenski test ne stariji od 48 sati, uz obaveznu prethodnu prijavu dolaska. Tijekom trajanja sjednice obavezno je nošenje maske.

Maksimalno je dozvoljeno 100 sudionika u dvorani. Prijaviti se možete prijavnicom u nastavku teksta, najkasnije do srijede, 8. rujna, do 12 sati.

Članovi koji ne mogu fizički doći na sjednicu, a žele sudjelovati online (putem platforme MS Teams), prijaviti se mogu ovom PRIJAVNICOM ZA ONLINE SUDJELOVANJE, također do srijede, 8. rujna, do 12 sati.

Registracija sudionika počinje u 9:45.

Dnevni red:

1. Izvještaj o radu ZNK HGK u 2020. i 2021. godini,
  2. Glasanje o novom, dorađenom Poslovniku o radu ZNK HGK i izbor novog tajnika,
  3. Predstavljanje platforme Digitalna komora HGK,
  4. Interliber 2021.,
  5. Koordinacija oko prijedloga novog modela otkupa Ministarstva kulture i medija otvorena rasprava,
  6. Knjiga svima svuda, akcijska online i prodaja u knjižarama u studenome ove godine – koordinacija aktivnosti,
  7. Razno.

Nakon 4. točke dnevnog reda bit će napravljena stanka od pola sata.

Sjednica se održava izvan Hrvatske gospodarske komore zbog građevinskih radova na otklanjanju posljedica potresa na zgradi HGK.