Izvor: Pixabay

Franjo Knežević , vlasnik i direktor tvrtke FK-ing j.d.o.o., Virovitica

Objavljeno: 10. 10. 2015.

Preko Komore do znanja i kontakata

Saznanja o mogućnostima širenja poslovanja, ali i učenja te nove spoznaje o svom poslu stekao sam posredstvom HGK-a u Virovitici. Tu sam upoznao ljude i iz drugih sredina koji su mi omogućili kontakte i širenja na druga tržišta. Komora mi je pomogla u tom dijelu i smatram da nam ona i dalje treba u sadašnjem obliku -  da ne bude centralizirana,  jer samo terenski rad daje uspjeh u bilo kojem obliku poslovanja.

Kao pojedinac, zbog posla kojim se bavim, nemam vremena baviti se traženjem informacijama o drugim tržištima, već to dobijem na jednom mjestu u HGK - tu dobijem punu informaciju o tome što se događa u mojoj struci. U svakom slučaju, Komora nam treba i dalje.