Gospodarski forum europskih i azerbajdžanskih tvrtki, 5. lipnja 2018.

Objavljeno: 22. 03. 2018. , Ažurirano: 13. 04. 2018.

Njemačko-azerbajdžanska komora (AHK Azerbaijan) uz podršku EU organizira gospodarski forum EU – Azerbajdžan, koji će se održati 5. lipnja u hotelu Marriott Absheron Hotel Baku.

Cilj je foruma promicanje poslovnih subjekata iz EU i prikaz trenutnog poslovnog okružja na europskom tržištu, uz pružanje informacija o uvjetima poslovanja.

Na forumu se očekuje sudjelovanje visokih dužnosnika azerbajdžanske vlade i predstavnika EU, a programom je predviđena prezentacija trenutnih ekonomskih reformi, panel-diskusije i prezentacije tvrtki iz djelatnosti:

• Poljoprivreda i prehrambena industrija
  • Graditeljstvo i strojarstvo
  • Transport i logistika
  • ICT i trgovina

U sklopu foruma bit će predstavljena ekonomska i financijska situacija u Azerbajdžanu i EU poslovna klima prema izvješću iz 2018. godine.

Sudjelovanje na forumu je besplatno, a troškove puta i smještaja snose sudionici sami.

Za registraciju europskih tvrtki za sudjelovanje na forumu u Bakuu potrebno je popuniti online upitnik jer je sudjelovanje moguće jedino uz predregistraciju.

Krajnji je rok za prijavu 1. svibnja, a potvrde o sudjelovanju bit će dostavljene svima koji su se prijavili nakon isteka roka prijave.

Za dodatne informacije kontakt je:
Aynur Nasibova
e-mail: eubisinessforum@gmail.com
Tel.: ++994 12 497 63 06/07

Deutsch-Aserbaidschanische Auslandshandelskammer | Alman-Azərbaycan Xarici Ticarət Palatası | German-Azerbaijani Chamber of Commerce
Winter Park Plaza, 7th floor
75 Rasul Rza Str. | AZ 1014 Baku, Azerbaijan