Izvor: Shutterstock

Pripreme za sastavljanje financijskih izvještaja za 2025. godinu, porezne aktualnosti i fiskalizacija u Rijeci

Objavljeno: 12. 02. 2026.

Županijska komora Rijeka organizira edukaciju "Pripreme za sastavljanje financijskih izvještaja za 2025. godinu, porezne aktualnosti i fiskalizacija", koja će se održati u srijedu, 25. veljače 2026. godine, s početkom u 10 sati u prostorijama Veleučilišta PAR, Trg Riječke rezolucije 4, Rijeka.

Predavač je Ivan Čevizović, ovlašteni porezni savjetnik, s dugogodišnjim iskustvom u financijskom izvještavanju i porezima. Doktorirao je iz područja oporezivanja i računovodstva, predavač je na Zagrebačkoj školi ekonomije i menadžmenta te potpredsjednik Hrvatske komore poreznih savjetnika.

Program edukacije:

  1. Sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja za 2025. godinu
  2. Porezne aktualnosti u 2026. godini
  3. Fiskalizacija
  4. Pitanja i odgovori.

Očekivano trajanje edukacije: 3 školska sata.

 

Prijaviti se može najkasnije do ponedjeljka, utorka, 24. veljače 2026. godine do 12 sati putem Digitalne komore na poveznici: PRIJAVA.

Da bi se pristupilo poveznici za prijavu, mora se prethodno biti registriran u Digitalnoj komori. Na poveznici su upute za registraciju na Digitalnu komoru.

Kotizacija:

  • Članice koje plaćaju članarinu HGK ne plaćaju kotizaciju za ovu edukaciju, već se iznos kotizacije od 100 EUR bilježi kao konzumirana usluga iz članarine
  • Za nečlanice i članice HGK koje ne plaćaju članarinu HGK, kotizacija iznosi 100 EUR + PDV po polazniku.

Uvjeti otkazivanja: Polaznicima koji plate kotizaciju, a neće moći sudjelovati, potpuni povrat kotizacije bit će moguć samo ako najave svoje otkazivanje putem e-maila: santonin@hgk.hr, najkasnije do utorka, 24. veljače 2026. godine do 16 sati. Nakon tog roka, povrat novca više neće biti moguć. Uplatom iznosa za sudjelovanje polaznici potvrđuju kako prihvaćaju ove uvjete otkazivanja.