Dodjela priznanja ''Zlatna stina'' za doprinos razvoju gospodarstva Splitsko-dalmatinske županije
Objavljeno: 14. 12. 2021.
Na svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća HGK – Županijske komore Split, koja će se održati u petak, 17. prosinca, u 13 sati u Županijskoj komori Split, dodijelit će se priznanja ''Zlatna stina'' jedinicama lokalne samouprave za osobiti doprinos razvoju gospodarstva Splitsko-dalmatinske županije u 2021. godini.
''Zlatnu stinu'' su uspostavili i prvi put dodjeljuju Splitsko-dalmatinska županija i HGK – Županijska komora Split, a s ciljem odavanja priznanja onima koji su dali najveći doprinos gospodarskom razvoju županije u tekućoj godini te ujedno poticanja svih gradova i općina na stvaranje što povoljnije poduzetničke klime u svojim sredinama.
Priznanja će najboljima uručiti splitsko-dalmatinski župan Blaženko Boban i predsjednik HGK – Županijske komore Split Joze Tomaš, a događaj će biti prigoda i za razgovor o budućim aktivnostima na kreiranju pozitivnije poduzetničke klime.
Priznanja se dodjeljuju temeljem rezultata Javnog poziva koji su raspisali Splitsko-dalmatinska županija i HGK – Županijska komora Split.