Izvor: HGK

Delegacija hrvatskih tvrtki na sajam Ecomondo The Green Technology Expo 2022

Objavljeno: 01. 09. 2022.

Sektor za industriju i održivi razvoj HGK nastavlja s organizacijom posjeta hrvatskih tvrtki prestižnim međunarodnim sajmovima. 

Sajam Ecomondo The Green Technology Expo, održava se u talijanskom gradu Riminiju, od 08. do 11. studenog ove godine i jedan je od vodećih europskih sajmova ekologije, održivog razvoja, komunalnih rješenja i zaštite okoliša.

Uz sam sajam na kojemu izlaže više od 1300 izlagača iz cijelog svijeta, Ecomondo The Green Technology Expo održava i niz konferencija o budućim tehnološkim trendovima, poslovnih razgovora i radionica, a fokus će biti na napretku projekata započetih u sklopu Nacionalnog plana oporavka i otpornosti.

Okupiti će se stručnjaci, istraživači i zakonodavci iz cijeloga svijeta kako bi razgovarali o najaktualnijim pitanjima te predstavili najinovativnije projekte.

Neke od tema sajma biti će upravljanje i valorizacija otpada, gospodarenje vodama, učinkovito korištenje sirovina i sekundarnih materijala, gospodarenje energijom, zaštita okoliša i razvoj temeljen na bio i zelenoj ekonomiji. 

Ako ste zainteresirani za delegacijski posjet sajmu, prijavite se do 12. rujna putem DIGITALNE KOMORE.

Više o sajmu možete pronaći na POVEZNICI