Izvor: ŽK Slavonski Brod

Dan otvorenih vrata HGK za učenike Ekonomsko-birotehničke škole iz Slavonskog Broda

Objavljeno: 31. 10. 2016. , Ažurirano: 03. 11. 2016.

Učenici Ekonomsko-birotehničke škole iz Sl. Broda u posjetu Hrvatskoj gospodarskoj komori na Danu otvorenih vrata, održanom 28. listopada.

Već 15 godina završni razredi Ekonomsko-birotehničke škole iz Slavonskog Broda posjećuju Hrvatsku gospodarsku komoru, gdje im se priređuje Dan otvorenih vrata HGK. Ove se godine održao 28. listopada, a prisustvovali su mu učenici triju maturalnih razreda u pratnji ravnatelja škole Mate Čaklovca i profesorice ekonomske skupine predmeta Maje Antolović te umirovljenih ravnatelja Željka Vukelića i Smiljke Šakić koji su započeli održavanje ovoga događanja i organizirali posjete HGK proteklih 14 godina.

birotehnicka skola zksb u hgk 2016a.jpg

Viši stručni suradnici HGK Stankica Vrban i Igor Bobek upoznali su učenike sa zadatcima i ustrojem HGK, odnosima Hrvatske i EU, a na kraju su priredili i kviz na kojem su učenici iskazali upućenost u predstavljene teme.