Damir Šajatović, direktor tvrtke Nezavisna automreža d.o.o., Sesvete
Objavljeno: 11. 10. 2015.
Komora je dobar servis
Mogu reći da je moje dosadašnje iskustvo u suradnji s HGK dosta pozitivno; puno toga smo odradili u suradnji s Komorom. Bila nam je dobar servis. Nismo zadovoljni jedino brzinom rješavanja pojedinih problema, ali u principu smo zadovoljni njihovim angažmanom. Očekujem da u budućnosti budu puno brži, da i sami daju neke inicijative te da budu bolji servis gospodarstvu. Ipak, ponavljam da smo jako zadovoljni onim što smo već odradili.