Izvor: Pixabay

Poziv na online “outreach” misiju s institucijama i tvrtkama u Poljskoj iz Strateškog projekta za podršku inicijativa klastera konkurentnosti, 2. – 4. ožujka

Objavljeno: 23. 02. 2021. , Ažurirano: 02. 03. 2021.

U okviru provedbe Strateškog projekta za podršku inicijativa klastera konkurentnosti, pozivamo vas na online misiju koja će se održati 2., 3. i 4. ožujka,

"Outreach" misija sastoji se od šest virtualnih sastanaka i uvodnog sastanka na kojemu će se hrvatskim tvrtkama i njihovim udruženjima predstaviti poljsko gospodarstvo, pojedini njegovi sektori i mogućnosti ulaganja. Na virtualnim će se sastancima hrvatske tvrtke moći susresti sa šest institucija i tvrtki iz Poljske: Agencijom za industrijski razvoj koja će predstaviti tvrtke u koje je uložila, Centrom za sluh i govor te njegovim telemedicinskim rješenjima, tvrtkom Sprint specijaliziranom za inteligentna vozila, tvrtkom blinkee.city koja čak i u Splitu iznajmljuje električne mopede, bicikle i romobile koje naplaćuje po minuti korištenja, korporacijom LUG, jednom od vodećih u profesionalnoj rasvjeti u Europi, te nacionalnim Poljskim klasterom autoindustrije (PGM).

Želite li da vaša tvrtka ili institucija bude službeno predstavljena na misiji i da sudjelujete u sastanku s nekom od poljskih tvrtki ili institucija, pogledajte Poziv / trenutni program u pratećim dokumentima na ovoj stranici te se prijavite na sastanak s nekom od tvrtki i institucija iz poziva, odnosno programa. Prijaviti se možete najkasnije do petka, 26. veljače, na e-adresu navedenu u Pozivu

Misija će se održati putem aplikacije Zoom, na engleskom jeziku. Tehnički podaci za pristup događanju i finalni program događanja dostavit će se naknadno prijavljenim tvrtkama i institucijama.

"Outreach" misiju organizira Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja uz savjetodavnu podršku Zajednice izvršitelja – poduzeća Apsolon strategija d.o.o. i Millenium promocija d.o.o. u suradnji s Poljskom gospodarskom komorom i Hrvatskom gospodarskom komorom.