Izvor: Pixabay

Poziv na okrugli stol Trendovi razvoja biomedicinskog inženjerstva

Objavljeno: 25. 09. 2018. , Ažurirano: 19. 10. 2018.

Okrugli stol Trendovi razvoja biomedicinskog inženjerstva održat će se u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Draškovićevoj 45 u Zagrebu, u srijedu 10. listopada u 14 sati.

Na okruglom će stolu govoriti znanstvenici sa Sveučilišta u Zagrebu o sljedećim temama:

• Izazovi biomedicinskog inženjerstva početkom 21. stoljeća – prof. dr. sc. Ratko Magjarević, Fakultet elektrotehnike i računarstva,
  • Slikom vođene procedure i mogućnost primjena senzora u medicini – prof. dr. sc. Marko Radoš, Medicinski fakultet,
  • Biomedicinsko inženjerstvo na Sveučilištu u Zagrebu – prof. dr. sc. Sven Lončarić, Fakultet elektrotehnike i računarstva,
  • Biomehanika: stanje i trendovi razvoja – prof. dr. sc. Tanja Jurčević Lulić, Fakultet strojarstva i brodogradnje,
  • Suvremene tehnologije u biomedicinskom inženjerstvu – prof. dr. sc. Mario Cifrek, Fakultet elektrotehnike i računarstva).

Organizator događanja je Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom Nikola Tesla.

Sudjelovanje na okruglom stolu možete prijaviti najkasnije do 9. listopada ispunjavanjem online obrasca u nastavku teksta.

Sažetak izlaganja uz kratke biografije predavača