Izvor: HGK

Branka Petrunić-Becker, vlasnica tvrtke Mark ribe j.d.o.o.

Objavljeno: 10. 10. 2015.

Gasimo sve što funkcionira

Želim dati podršku Komori u ovim čudnim vremenima koja su za nas male poduzetnike neshvatljiva. Polako ali sigurno gasi se u Hrvatskoj sve što funkcionira, a samim tim polako nestaju i radna mjesta. Meni, koja sam prije 14 godina napustila dobro plaćen posao u Njemačkoj i došla da bih radila u svojoj zemlji i tu plaćala porez, ljudi u Komori su bili velika podrška s informacijama o poslovanju, kao i tehnička podrška kad je riječ o nastupima na sajmovima, marketingu, sudjelovanju u akcijama kao što su Vrijedne ruke i Kupujmo hrvatsko; pružali su nam pomoć kod izrade poslovnih planova, davali informacije o tome kako doći do potrebnih financijskih sredstava, organizirali radionice itd.

Komora puno radi za mikropoduzetništvo, a konkretno sve do ove godine naš Marko obrt za dimljenje ribe nije čak ni bio član HGK-a, nego Obrtničke komore. Nadam se da će Komora uspjeti u ovoj borbi za opstanak i želim joj sreću i Božji blagoslov koji je sigurno na strani slabijih.