Besplatni webinar iz javne nabave za članice HGK

Objavljeno: 20. 04. 2021. , Ažurirano: 20. 04. 2021.

HGK – Županijska komora Požega u suradnji s Ministarstvom gospodarstva i održivog razvoja organizira besplatan webinar Planiranje u sustavu javne nabave; Ponuda – pregled i ocjena; ENP; Praksa visokog Upravnog suda RH – Odluke VUS-a u odnosu na rješenja DKOM-a; Sklapanje, izvršenje i izmjene ugovora o javnoj nabaviWebinar će se održati u utorak, 11. svibnja, u 9 sati, putem aplikacije Microsoft Teams.

Voditelji edukacije su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja.

Webinar je namijenjen sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima te polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Svakom polazniku online edukacije Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja. Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja te je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave.

Edukacija je namijenjena isključivo članicama HGK.

Interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem online prijavnice. Broj sudionika je ograničen. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. Prednost imaju tvrtke – članice HGK iz Požeško-slavonske županije.

Nakon održane radionice, Ministarstvo će dostaviti potvrdu o sudjelovanju na adresu navedenu u prijavi.

Detaljnije informacije o programu edukacije dostupne su u pratećim dokumentima.