Besplatni Google AdWords seminar u ŽK Vukovar

Objavljeno: 26. 03. 2018. , Ažurirano: 13. 04. 2018.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Vukovar u suradnji s agencijom za digitalni marketing GoAds organizira besplatni seminar o Google AdWords oglašavanju, koji će se održati 13. travnja (petak), u 9 sati u ŽK Vukovar, na adresi Zmajeva 1.

Seminar je namijenjen malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati prodaju i učinkovito se oglašavati na internetu putem Google AdWordsa.

Polaznici seminara imat će priliku naučiti:

Što je Google AdWords

• Koje su prednosti Google AdWords oglašavanja
  • Kako istražiti tržište uz pomoć Googleovih alata
  • Kako planirati i postaviti Google AdWords kampanju
  • Kako mjeriti uspješnost kampanje
  • Kako optimizirati web-stranicu za upite i prodaju

Predviđeno je trajanje seminara 2 sata, u sklopu kojih su predviđene i konzultacije na primjerima polaznika.

Predavač je Vice Božić, certificirani Google AdWords i Google Analytics stručnjak te direktor vinkovačke digitalne agencije GoAds – www.goads.hr.

Zainteresirani se mogu prijaviti putem telefona 097/6789-163, ili na e-adresu info@goads.hr do 11. travnja.