U Županijskoj komori Vukovar održan besplatni seminar o Google AdWords oglašavanju

Vrijeme održavanja: 13.04.2018.

U suradnji Županijske komore Vukovar i agencije za digitalni marketing GoAds u Županijskoj komori Vukovar je 13. travnja održan besplatni seminar o Google AdWords oglašavanju.

Predavač Vice Božić, certificirani Google AdWords i Google Analytics stručnjak te direktor vinkovačke digitalne agencije GoAds, predstavio je prednosti Google AdWords oglašavanja, način istraživanja tržišta uz pomoć Googleovih alata, način vođenja Google AdWords kampanje, mjerenje uspješnosti kampanje i dr.

Seminar je bio namijenjen malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati prodaju i učinkovito se oglašavati na internetu putem Google AdWordsa.