Besplatna radionica Google Digitalna garaža u ŽK Rijeka

Objavljeno: 13. 04. 2018. , Ažurirano: 16. 04. 2018.

Besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Algebre održat će se u srijedu, 18. travnja, u 10 sati u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika.

Više detalja o radionici i prijava nalazi se na poveznici PRIJAVA.

Želite li osnažiti svoje digitalne vještine i iskoristiti pun potencijal interneta, prijavite se do 17. travnja. Prijave se zaprimaju po redoslijedu prijave do popunjenja dvorane zbog ograničenog kapaciteta radionica.