B2B sastanci sa rumunjskim gospodarstvenicima
Objavljeno: 03. 02. 2022.
Županijska komora Dubrovnik organizira B2B sastanke hrvatskih tvrtki s članovima Udruženja izvoznika Rumunjske, 23. veljače, u Dubrovniku.
Predstavnici rumunjskog izaslanstva zainteresirani su za sastanke s hrvatskim gospodarstvenicima iz područja cestovnog prijevoza tereta, špedicije, građevine, montaže te održavanja industrijskih i komercijalnih rashladnih uređaja, nadzora cjevovoda, integriranih rješenja za grijanje, ventilaciju i klimatizaciju, uzgoja ribe i ribljih proizvoda te prehrambene industrije.
Ako ste zainteresirani za sastanke sa rumunjskim gospodarstvenicima, prijaviti se možete obrascem u nastavku teksta, najkasnije do četvrtka, 17. veljače.
Na poslovnim razgovorima bez naknade mogu sudjelovati predstavnici hrvatskih velikih i srednjih tvrtki te malih tvrtki koje plaćaju dobrovoljnu članarinu na temelju novog Zakona o HGK koji je stupio na snagu 4. siječnja 2022. godine.
Ako ste predstavnik male tvrtke koja u ovom trenutku ne plaća dobrovoljnu članarinu od 150 ili 300 kn mjesečno i trenutno ne zadovoljavate uvijete sudjelovanja, a za to ste zainteresirani, molimo da se za plaćanje dobrovoljnog članstva u HGK prijavite putem naše web stranice. Kao dokaz plaćanja dobrovoljne članarine priznavat će se i tek izvršena prijava za dobrovoljnu članarinu.
Prijavljenima ćemo pravovremeno poslati točnu satnicu susreta i sastanaka te lokaciju, koja ovisi o broju prijavljenih tvrtki, a u skladu s epidemiološkim mjerama.
Za dodatne informacije možete se obratiti na email: hgkdu@hgk.hr ili na telefon: 020 312 090.