Izvor: MACFRUT

B2B poslovni razgovori u okviru MACFRUT 2024 sajma voća i povrća, 8. – 10. svibnja, Italija

Objavljeno: 05. 03. 2024. , Ažurirano: 07. 03. 2024.

U okviru međunarodnog sajma voća i povrća MACFRUT 2024, u vremenu od 8. - 10. svibnja, održat će se B2B poslovni razgovori potencijalnih inozemnih kupaca s izlagačima na sajmu, u organizaciji EEN mreže u Riminiju, Italija.

Sajam MACFRUT 2024 je vertikalna izložba na kojoj će se predstaviti najnovija tehnološka rješenja, održati brojne radionice i konferencije te se predstaviti tvrtke cijelog sektorskog opskrbnog lanca.

B2B poslovni razgovori namijenjeni su isključivo inozemnim potencijalnim kupcima izlagača talijanske regije Emilia-Romagne, koji će predstaviti svoje proizvodne programe:

• strojeve i tehničku opremu za teren
  • strojeve i tehnologije nakon berbe (selekcijske linije, pakiranje i čuvanje)
  • ambalažu: materijale i ambalažu za voće i povrće
  • sustave navodnjavanja
  • hladne komore

Organizatori sajma će odabranim sudionicima EEN partnera, uključujući i EEN Hrvatska ponuditi sljedeće besplatne usluge:

• smještaj u hotelu 3 noćenja
  • ulaznicu
  • prijevoz od zračne luke Bologna i dnevni prijevoz autobusom od hotela do sajma u Riminiju
  • program za dogovaranje sastanaka (putem MACFRUT digitalnog planera) i B2B razgovore na štandovima izlagača

U pratećim dokumentima nalazi se prijavni obrazac koji je potrebno ispuniti i dostaviti najkasnije do 25. ožujka.

Nakon zaprimanja obrazaca, organizator poslovnih susreta će evaluirati i odobriti sudjelovanje inozemnih tvrtki (potencijalnih kupaca) te će za prihvaćene sudionike na stranici sajma objaviti profile koji će biti vidljivi svim izlagačima. Početkom travnja na stranici sajma će se aktivirati platforma/kalendar za dogovaranje poslovnih sastanaka izravno među zainteresiranim tvrtkama, tako da će biti unaprijed dogovoreni s određenim dnevnim redom. Jezik poslovnih razgovora je engleski jezik.

dina_297x315_esposi_macfrut24.gif

Izvor: MACFRUT

Molimo zainteresirane tvrtke da do navedenog roka dostave popunjeni obrazac na e-mail: dkovac@hgk.hr, kako bi bio blagovremeno dostavljen organizatoru na evaluaciju.

Organizator B2B razgovora je Unija gospodarskih komora regije Emilia-Romagna (Unioncamere Emilia-Romagna), uz podršku EEN mreže u kojoj je HGK koordinator Europske poduzetničke mreže Hrvatska.