Anketni upitnik o utjecaju članstva RH u EU na poslovanje poduzetnika

Objavljeno: 15. 06. 2018. , Ažurirano: 15. 06. 2018.

Republika Hrvatska 1. srpnja obilježava pet godina od pristupanja Europskoj uniji. Tim povodom Hrvatska gospodarska komora provodi istraživanje među hrvatskim poduzetnicima o utjecaju članstva u Uniji na poslovanje poduzetnika, o uvjetima poslovanja na jedinstvenom europskom tržištu te korištenju i informiranosti hrvatskih poduzetnika o EU izvorima financiranja.

Analiza prikupljenih odgovora na anketu te zaključci i prijedlozi poduzetnika bit će predstavljeni nadležnim institucijama i javnosti na Konferenciji kojom će se obilježiti pet godina članstva RH u EU, koja će se održati 2. srpnja u Plaza Event Centru u organizaciji Hrvatske gospodarske komore.

Molimo da odvojite od 5 do 7 minuta svog vremena i ispunite Anketni upitnik, a ako smatrate da bi bio zanimljiv i vašim kolegama i/ili poslovnim partnerima, slobodno ga proslijedite.

Ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno nam se obratite putem elektroničke adrese: eu@hgk.hr.

Poštujući vaše vrijeme, unaprijed zahvaljujemo na uloženom trudu te uvažavamo vaš doprinos istraživanju.

Ispunjavanje anketnog upitnika bit će moguće do 22. lipnja.