Zastava Albanije; Izvor: www.pixabay.com

Albanski veleposlanik u posjetu ŽK Osijek

Objavljeno: 24. 05. 2018.

Veleposlanik Republike Albanije u Republici Hrvatskoj Ilir Melo sa svojim će suradnicima u petak, 25. svibnja posjetiti HGK – Županijsku komoru Osijek.

Veleposlanika će u 13 sati primiti Zoran Kovačević, predsjednik Županijske komore Osijek, s kojim će razgovarati o gospodarskoj suradnji Osječko-baranjske županije s Albanijom te o područjima gospodarstva u kojima bi se ta suradnja mogla unaprijediti.