OTKAZANO - Akcija Darujmo hrvatsko u Splitu

Objavljeno: 30. 10. 2020. , Ažurirano: 19. 11. 2020.

HGK – Županijska komora Split i ove godine organizira prodajno-izložbenu predblagdansku akciju Darujmo hrvatsko, koja će se održati u srijedu, 25. studenoga, od 9 do 21 sat, u trgovačkom centru Joker u Splitu.

Cilj je akcije promovirati izvorne i kvalitetne hrvatske proizvode te omogućiti građanima i tvrtkama, točno mjesec dana prije Božića, kupovinu originalnog poklona za predstojeće blagdane.

U akciji će svojim proizvodima i uslugama sudjelovati isključivo nositelji znakova kvalitete Hrvatske gospodarske komore – Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko.

Akciju je ŽK Split prvi puta organizirala prošle godine, a unatoč teškoj i neizvjesnoj situaciji uslijed pandemije koronavirusa te upravo kako bi omogućili nastavak gospodarskih aktivnosti sve dok to epidemiološka situacija dozvoljava, nastavlja s njenim održavanjem i ove godine.

Događaj će biti medijski promoviran te predstavlja jedinstvenu priliku za promotivno-komercijalnu prezentaciju proizvoda i usluga, nositelja znakova kvalitete HGK.

Akcija će se održati u skladu s epidemiološkim preporukama i mjerama.

Sudjelovanje je za sve nositelje znakova kvalitete HGK besplatno, a tehnički detalji nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Sudjelovanje na akciji je potrebno prijaviti prijavnom formom u nastavku teksta. Prijave će se primati do popune raspoloživog izložbenog prostora.

Pridružite nam se u akciji koja će u ova izazovna vremena unijeti pozitivnu atmosferu i duh nadolazećih blagdana!

Više informacija možete dobiti u HGK – Županijskoj komori Split od Suzane Prkić Jurić (sprkic@hgk.hr).