Izvor: HGK - ŽK Virovitica

97. sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Virovitica

Objavljeno: 02. 11. 2018. , Ažurirano: 19. 11. 2018.

U ŽK Virovitica, u petak, 16. studenoga, u 11 sati, pod predsjedanjem predsjednika Ivana Slamića održat će se 97. sjednica Gospodarskog vijeća.

Direktor Sektora za financijske institucije i ekonomske analize HGK Zvonimir Savić prezentirat će pokazatelje iz publikacije Županije – razvojna raznolikost i gospodarski potencijali, 2018./2019.

Na sjednici će se raspravljati o aktualnom stanju u gospodarstvu Virovitičko-podravske županije. Polazna osnova za raspravu pokazatelji su prezentirani u publikaciji Aktualnosti gospodarstva Virovitičko-podravske županije, koju je izradio Odjel za makroekonomske analize ŽK Virovitica u studenome 2018. godine.

Članovi Gospodarskog vijeća dobit će i informaciju o novoosnovanim predstavništvima i uredima HGK u inozemstvu, projektu HGK Digitalna komora te objavljenom EU natječaju za sufinanciranje projektnih prijedloga Znakovi kvalitete Hrvatske gospodarske komore.

Donijet će se i odluka o dodjeli priznanja Zlatna kuna ŽK Virovitica za najuspješnije malo, srednje i veliko trgovačko društvo na području Virovitičko-podravske županije u 2017. godini, koja će biti uručena na svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća 11. prosinca.