Izvor: Shutterstock

9. poslovni susreti hrvatskih i austrijskih metaloprerađivača

Objavljeno: 06. 11. 2023. , Ažurirano: 28. 11. 2023.

9. poslovni susreti hrvatskih i austrijskih tvrtki iz metaloprerađivačkog sektora će se održati u utorak, 21. studenoga 2023., u 9 sati, u zagrebačkom hotelu Academia, na adresi Ivana Tkalčića 88. Poslovne susrete organiziraju Hrvatska gospodarska komora i EEN Hrvatska u suradnji s Austrijskim uredom za vanjsku trgovinu u Zagrebu.

Cilj susreta je povezivanje s austrijskim tvrtkama koje traže suradnju s hrvatskim partnerima. Popis austrijskih tvrtki je u nastavku, a detaljni interes za suradnju u pratećim dokumentima.

• ACH SOLUTION GMBH
  • BAIER GmbH
  • BOSSARD Austria Ges.m.b.H./KVT-Fastening GmbH
  • EVG Entwicklungs- u. Verwertungs- Gesellschaft m.b.H.
  • Hanjes & Co. Stahlbau Gesellschaft m.b.H.
  • KLOECKNER METALS AUSTRIA GmbH & Co KG
  • KOSTWEIN Proizvodnja strojeva d.o.o.
  • Kraken Innovations GmbH
  • Kumera Antriebstechnik GmbH
  • Linsinger Maschinenbau Gesellschaft m.b.H.
  • PM-Technologies GmbH
  • Pöttinger Landtechnik GmbH
  • RUBBLE MASTER HMH GmbH
  • Schachermayer GmbH
  • Schunk Intec GmbH
  • Ziegler Schallschutz GmbH

S obzirom na velik interes tvrtki i ograničen broj razgovora, ljubazno molimo da svoje sudjelovanje prijavite putem DIGITALNE KOMORE najkasnije do 17. studenoga do 12 sati. Prilikom prijave nužno je navesti s kojim austrijskim tvrtkama želite poslovne razgovore!

Nakon zaključenja roka, prijave ćemo poslati austrijskoj strani koja će napraviti konačan odabir tvrtki s kojima želi poslovne razgovore. Službeni jezik poslovnih susreta su engleski i njemački.

Ukoliko niste registrirani na Digitalnu komoru, možete se registrirati ovdje. Upute za registraciju na Digitalnu komoru možete pronaći ovdje.

Sudionici koji izvrše prijavu te naknadno odustanu i ne otkažu sudjelovanje HGK do 20. studenoga do 12 sati bit će naplaćena no-show-fee (naknada za odustajanje) u iznosu 55,00 EUR.

Vrijeme Aktivnost
08:30 - 09:00 REGISTRACIJA
09:00 - 09:15 POZDRAVNE RIJEČI: Gerhard Schlattl, direktor Austrijskog ureda za vanjsku trgovinu i Silva Stipić Kobali, direktorica Centra za internacionalizaciju poslovanja HGK
09:15 - 13:00 POSLOVNI RAZGOVORI PREMA INDIVIDUALNOM RASPOREDU ZA PRIJAVLJENA AUSTRIJSKA I HRVATSKA PODUZEĆA – B2B MATCHMAKING