Ivan Soža otvara osmu sjednicu Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik
Izvor: HGK
Autor: ŽK Šibenik

Održana osma sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik

Objavljeno: 20. 09. 2016. , Ažurirano: 25. 11. 2016.

U utorak, 27. rujna, u dvorani Razvojne agencije Šibensko-kninske županije, Gospodarsko vijeće ŽK Šibenik održalo je osmu sjednicu kojom je predsjedavao Ivan Soža, predsjednik ŽK Šibenik.

Direktorica Magda Lakoš-Mioč predstavlja gospodarska kretanja Šibensko-kninske županije u 2015. godini.JPG

Magda Lakoš-Mioč predstavlja gospodarska kretanja Šibensko-kninske županije u 2015. godini; Izvor: HGK; Snimila: ŽK Šibenik.

Na sjednici je direktorica ŽK Šibenik Magda Lakoš-Mioč predstavila članovima Vijeća analizu gospodarskih kretanja Šibensko-kninske županije u 2015. godini, a glavna tajnica ICC-a Hrvatska Sunčanica Skupnjak Kapić upoznala je prisutne s uslugama i aktivnostima ICC-a Hrvatska (Hrvatskoga nacionalnog odbora Međunarodne trgovačke komore).

Sunčanica Skupnjak Kapić predstavlja usluge i aktivnosti ICC-a Hrvatska.JPG

Sunčanica Skupnjak Kapić predstavlja usluge i aktivnosti ICC-a Hrvatska članovima Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik; Izvor: HGK; Snimila: ŽK Šibenik.

Članovi Vijeća izabrali su najbolje tvrtke Šibensko-kninske županije kojima će ŽK Šibenik dodijeliti priznanje Zlatna plaketa za uspješno poslovanje u protekloj godini. U kategoriji male tvrtke priznanje će dobiti Marinetek NCP d. o. o. Šibenik, u kategoriji srednje tvrtke Knauf d. o. o. Kosovo, Knin, a u kategoriji velike tvrtke Solaris d. d. Šibenik.

Predsjednik ŽK Šibenik Ivan Soža i  članovi Gospodarskog vijeća na osmoj sjednici.JPG

Predsjednik ŽK Šibenik Ivan Soža i članovi Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik na osmoj sjednici; Izvor: HGK; Snimila: ŽK Šibenik.