Tematski panel Hrvatski proizvodi za hrvatska vjenčanja u sklopu 6. Međunarodnog sajma vjenčanja u Splitu

Objavljeno: 17. 01. 2019. , Ažurirano: 21. 01. 2019.

Tematski panel Hrvatski proizvodi za hrvatska vjenčanja održat će se u sklopu 6. Međunarodnog sajma vjenčanja, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore - Županijske komore Split, u petak, 25. siječnja, u 13 sati i 30 minuta, u Spaladium Areni.

Cilj je panela pridonijeti popularizaciji i razvoju svih djelatnosti koje su povezane s organizacijom vjenčanja.

Posjetiteljima Sajma tom će prigodom biti ponuđeni i proizvodi naših tvrtki članica HGK koje svojim klijentima osiguravaju usluge i proizvode s predznakom hrvatske kvalitete, a kojima se Hrvatska gospodarska komora veoma ponosi i koje promovira, a osobito nositelje znakova Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko.

Na panelu će kao govornici sudjelovati predstavnici gotovo svih djelatnosti koje su uključene u organizaciju vjenčanja: izlagači enogastronomskih proizvoda, izlagači usluga organizacije vjenčanja, izlagači svečane odjeće, izlagači prostornih jedinica hotela i dvorana, dekorateri ambijenta, slastičari i mnogi drugi.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Antonija Bašić (abasic@hgk.hr, 021/321 135), a prijaviti se možete online formularom u nastavku.