Gospodarski savjetnici akreditirani pri stranim diplomatskim misijama u Republici Hrvatskoj na sastanku u HGK ŽK Požega
Autor: HGK

Strani gospodarski atašei posjetili Požeško-slavonsku županiju

Objavljeno: 14. 12. 2021. , Ažurirano: 14. 12. 2021.

Požeško-slavonsku županiju i Grad Požegu posjetila je 13. prosinca delegacija gospodarskih savjetnika, njih oko 40, akreditiranih pri stranim diplomatskim misijama u Republici Hrvatskoj s ciljem upoznavanja s gospodarskim i investicijskim potencijalima županije te mogućnostima širenja poslovne suradnje i tržišta.

Sastanak gospodarskih savjetnika održan je u prostorima HGK – Županijske komore Požega, kojemu su, uz predsjednika Županijske komore Požega Luku Balenovića, predstavnike Gospodarsko-socijalnog vijeća, lokalne samouprave, poslovnih udruženja i regionalne razvojne agencije Požeško-slavonske županije, prisustvovali i zamjenik županice Ferdinand Troha te gradonačelnik Požege Željko Glavić. Atešeima su predstavljeni su gospodarski potencijali i razvojni projekti županije, kao i mogućnosti institucionalne podrške potencijalnim investitorima.

Nakon sastanka, strani su diplomati posjet nastavili obilaskom tvrtki Spin Valis, Color Emajl, Plamen te Kutjeva i Vinarije Galić.