Autor: ŽK Zadar

4. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Objavljeno: 01. 05. 2016. , Ažurirano: 06. 07. 2016.

U četvrtak, 2. lipnja, u 11 sati u hotelu Kolovare, Bože Peričića 14, Zadar, održat će se 4. sjednica Gospodarskog vijeća Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Zadar.

Prezentirat će se gospodarska kretanja u Zadraskoj županiji, a skupu će prisustvovati Anđelko Akrap, pročelnik Katedre za demografiju Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, koji će prisutnima razložiti temu demografskih trendova u Hrvatskoj. Izlaganje Županije – velike gospodarska razlike u malom prostoru iznijet će Zvonimir Savić, direktora Sektora za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize pri HGK.

Na sjednicu su pozvani članovi Gospodarskog vijeća, predstavnici lokalne samouprave, institucija te gospodarstvenici.