Treći susret poslovnih žena: Žene kreiraju razvoj industrije

Objavljeno: 22. 02. 2019. , Ažurirano: 08. 03. 2019.

Povodom obilježavanja Dana žena, Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka, u suradnji s riječkim ogrankom Hrvatske udruge poslovnih žena Krug, s velikim zadovoljstvom poziva vas na treći susret poslovnih žena: Žene kreiraju razvoj industrije, koji će se održati u četvrtak7. ožujka, u 11 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 (dvorana u prizemlju).

Susret će započeti panelom Jačanje uloge žena u sektoru industrije.

Poduzetnice su danas prepoznate kao bitan čimbenik gospodarskog rasta i razvoja poduzetništva. Ovakav potencijal ne treba zanemarivati, već iskoristiti za pozitivne gospodarske promjene i osnaživanje žena.

Hrvatska gospodarska komora ženama u poduzetništvu pridaje posebnu pozornost. Trećim susretom poslovnih žena nastojimo potaknuti žene na osnivanje vlastitih tvrtki, posebice u području novih tehnologija i kreativne industrije.

Program susreta možete preuzeti u prilogu.

Molimo vas da svoju nazočnost na skupu potvrdite najkasnije do 4. ožujka na e-adresu sfabijanic@hgk.hr ili telefonski broj 051/209 164 (kontakt-osoba: Sarah Fabijanić).