Otvorenje 3. regionalnog Foruma obiteljskog smještaja u Solarisu
Izvor: ŽK Šibenik

U Solarisu održan 3. regionalni Forum obiteljskog smještaja

Objavljeno: 20. 03. 2018. , Ažurirano: 20. 03. 2018.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Šibenik organizirala je u suradnji s Turističkom zajednicom Šibensko-kninske županije 3. regionalni Forum obiteljskog smještaja Šibensko-kninske županije koji se održao u prepunoj dvorani Konvencijskog centra Šibenik u Solarisu.

Dvjestotinjak okupljenih privatnih iznajmljivača s interesom je pratilo teme predviđene u programu Foruma do samog kraja te su izrazili zadovoljstvo organizacijom i programom Foruma, ocjenjivši ga najboljim dosad.

Sudionici Foruma.jpg

Sudionici Foruma; Izvor: ŽK Šibenik

Na panelu u kojem su sudjelovali predstavnici državne uprave i turističke inspekcije prisutni su mogli čuti sve novosti i obveze koje turistički inspektor pri obavljanju inspekcijskog nadzora pružanja ugostiteljskih usluga u domaćinstvu (iznajmljivača) utvrđuju te što će donijeti paket novih zakona koji su u pripremi u području turizma.

Ivan Soža, Neda Livljanić.jpg

Ivan Soža, Neda Livljanić; Izvor: ŽK Šibenik

Stručni i zanimljivi predavači su u svojim izlaganjima upoznali privatne iznajmljivače s mogućnostima oglašavanja svog kapaciteta na društvenim mrežama, alatima za unapređenje kvalitete obiteljskog smještaja i dodatnim uslugama koje mogu ponuditi svojim gostima te modelima financiranja postojećih i novih objekata ponudom Raiffeisen banke.

Na Forumu se posebno predstavila agencija Adriagate.com, koja je zanimljivom prezentacijom ponudila svoje usluge radi uspješnijeg poslovanja pružatelja usluga smještaja u svojim objektima u partnerstvu s turističkom agencijom.

Istovremeno su se održavali B2B susreti izlagača, koji su bili izrazito zadovoljni posjećenošću i prostorom u kojem se Forum odvijao, te su do 16 sati bili na raspolaganju za sva pitanja i mogućnost poslovne suradnje s iznajmljivačima.