25. Viroexpo u Virovitici, od 2. do 4. rujna

Objavljeno: 22. 08. 2022.

25. Viroexpo, međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede, održat će se u Virovitici, od 2. do 4. rujna.

Uz Vladu RH, pokrovitelji ovogodišnjeg sajma su Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU, Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja, Ministarstvo poljoprivrede te Ministarstvo turizma i sporta.

Organizatori i pokrovitelji su Virovitičko-podravska županija, Grad Virovitica, HGK – Županijska komora Virovitica, HOK – Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije, Turistička zajednica Virovitičko-podravske županije, dok je tehnički organizator Viroexpo d.o.o..

Županija partner ovogodišnjeg sajma je Koprivničko-križevačka županija, a gospodarski partner su Hrvatske šume.