1. EU info dan, Beli Manastir
Izvor: HGK ŽK Osijek

2. EU info dan u Belom Manastiru

Objavljeno: 18. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Pozivamo poduzetnike na 2. EU info-dan posvećen poduzetništvu koji će se održati  u petak, 25. studenog od 11 do 15 sati i 30 minuta u konferencijskoj dvorani Etnološkog centra baranjske baštine, Kralja Tomislava 70 u Belom Manastiru. Organizatori 2. EU info dana su HGK Županijska komora Osijek, Grad Beli Manastir, Informacijski centar Europe Direct Osijek (koji djeluje pri Regionalnoj razvojnoj agenciji Slavonije i Baranje) i Baranjska razvojna agencija Grada Belog Manastira.

Plan ulaganja za Europu predstaviti će Branko Baričević, voditelj Predstavništva Europske komisije u RH, o mogućnostima financiranja putem HBOR-a govoriti će Boris Čagalj, voditelj područnog ureda za Slavoniju i Baranju, a biti će predstavljeni i ESIF Zajmovi, otvoreni natječaji i natječaji u najavi za poduzetnike. Svoje iskustvo u povlačenju EU sredstava predstaviti će poduzetnici, OPG-ovci, udruge koje se bave socijalnim poduzetništvom i socijalne zadruge.

Program događanja nalazi se u pratećim dokumentima.

Više informacija o EU info danu možete dobiti u Županijskoj komori Osijek, Odsjek za poduzetništvo i inovacije, Ines Balog, tel: 031/223819, e-pošta: ibalog@hgk.hr ili Odsjek za industriju, Bernarda Hunjadi, tel: 031/223830, e-pošta: bhunjadi@hgk.hr.

Za sudjelovanje na info danu potrebno je popuniti prijavnicu iz pratećih dokumenata (lijevi stupac ove stranice) i poslati na e-poštu: ibalog@hgk.hr najkasnije do 24. studenoga.