Usavršavanje u području javne nabave u ŽK Zadar

Objavljeno: 24. 04. 2017. , Ažurirano: 05. 06. 2017.

Županijska komora Zadar u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta organizira jednodnevnu radionicu pod nazivom Dokumentacija o nabavi, otvoreni postupak javne nabave i postupanje od zaprimanja ponuda do izvršenja ugovora. Radionica će se održati u petak, 2. lipnja, u 9 sati u ŽK Zadar, na adresi Špire Brusine 16 (dvorana za sastanke, II. kat).

Radionica je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, u skladu s Pravilnikom o izobrazbi u području javne nabave (NN 06/2012 i 125/2014), a odobrilo ju je Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprava za sustav javne nabave.

Trajanje radionice je osam nastavnih sati i polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Radionica je namijenjena sudionicima u postupcima javne nabave - gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima. Svakom će polazniku Ministarstvo izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Voditelj radionice je stručnjak Uprave za sustav javne nabave, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta. Radionica je organizirana temeljem Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u provedbi izobrazbe u području sustava javne nabave.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno od PDV-a prema članku 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna. Podaci za plaćanje navedeni su u pozivu.

Program radionice
Poziv