Hrvatsko-talijanski poslovni susreti u Zadru

Objavljeno: 01. 03. 2017. , Ažurirano: 05. 04. 2017.

ŽK Zadar i Zajednica Talijana Zadar pozivaju predstavnike tvrtki s područja Zadarske županije na poslovne susrete koji će se održati tijekom događaja Dani regije Molise u Zadru, u utorak, 4. travnja, u 14 sati u hotelu Kolovare u Zadru.

Moliške tvrtke, ponajviše one iz djelatnosti proizvodnje hrane i pića, maslinova ulja, kave, vina, tjestenine, slastica itd., traže u Hrvatskoj poslovne partnere djelatnosti trgovine i ugostiteljstva za distribuciju svojih proizvoda ili druge oblike suradnje.

Prijave za susrete primaju se do 10. ožujka, a za to je potrebno ispuniti prijavnicu i poslati je na u njoj navedenu adresu elektroničke pošte, a s popisom talijanskih tvrtki ona čini prateće dokumente ovog poziva.

Zajednica Talijana Zadar i suorganizatori Udruga „Dante Alighieri“ Zadar, Zadarska županija, Grad Zadar i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Zadar, priređuju događaj s ciljem upoznavanja talijanske regije Molise sa Zadarskom županijom i učvršćenja odnosa između nacionalne manjine moliških Hrvata u Italiji sa Zadarskom županijom, putem hrane, tradicije i regionalnih značajki.