Izvor: HGK

U Vukovaru održana proširena sjednica Strukovne grupe poljoprivrede

Objavljeno: 15. 12. 2017. , Ažurirano: 27. 12. 2017.

ŽK Vukovar je 21. prosinca organizirala proširenu sjednicu strukovne grupe poljoprivrede na kojoj se raspravljalo o prijedlogu Kriterija odabira za tip operacije 4.1.1 iz mjera ruralnog razvoja, koje je predstavila Josipa Rosandić iz LAG-a Bosutski niz, članica Odbora za praćenje provedbe Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020. ispred LEADER mreže. Nakon rasprave o Kriterijima za tip operacije 4.1.1 prisutne se informiralo o osnivanju novog Udruženja poljoprivrede Hrvatske gospodarske komore te su pozvani de se registriraju u Udruženje i aktivno uključe u njegov rad. Članice strukovne grupe i ostali predstavnici poljoprivrednih zadruga i institucija su, također, informirani i o aktivnostima koje slijede početkom iduće godine, odnosno o planiranoj organizaciji sastanka predstavnika Podravke d. d. s potencijalnim dobavljačima voća i povrća iz Vukovarsko-srijemske županije.