Izvor: VPŽ

Predavanje izraelskih stručnjaka iz agrara u Virovitici

Objavljeno: 30. 01. 2017. , Ažurirano: 06. 03. 2017.

U organizaciji Virovitičko-podravske županije,  HGK - Županijske komore Virovitica i Veleposlanstva Izraela u RH, u Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije, u Virovitici, 6. ožujka, održat će se predavanje na kojem će sudjelovati poduzetnici, stručnjaci i gospodarstvenici iz sektora poljoprivrede iz Izraela.

Oni će prenijeti svoja iskustva i znanja poljoprivrednicima iz Virovitičko-podravske županije iz područja navodnjavanja, voćarstva, povrćarstva, stakleničke tj. plasteničke proizvodnje, upravljanja peradarskim i mliječnim farmama i sl.

Dogovoreno je to na sastanku, održanom u Virovitičko-podravskoj županiji, na kojem su sudjelovali: Josipa Filaković, ekonomski ataše Veleposlanstva Države Izrael u Republici Hrvatskoj, Igor Andrović, pročelnik županijskog Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i europske fondove EU i Milan Vanđura, direktor HGK - Županijske komore Virovitica.